İade ve Değişim

İade Süreci ve Politikası

Öncelikle, Tekno Drone resmi E-ticaret sitesindeki kişisel merkezinizde bulunan Siparişlerim sayfası üzerinden bir iade başvurusu oluşturun. Başvuru, genelde 24 saat içinde incelenir.
İade başvurusunun onaylanmasının ardından, lütfen gerekli olan ürünleri en kısa sürede geri gönderin (ayrıntılar için lütfen önceki bölüme bakınız). Ürünlerin eksiksiz olduğunun ve paketin açılmadığı tespit edilip, iade standartlarına uygunluğunun onaylanmasının ardından, Tekno Drone bir para iadesi düzenleyecektir.
Eğer faturanız kurumsal bir fatura ise iade onayından sonra bir iade faturası oluşturmanız, bu faturayı basıp ürün ile beraber göndermeniz gerekmektedir. Eğer bir elektronik fatura mükellefi iseniz (e-fatura), Tekno Drone e-fatura sistemine bir iade faturası oluşturmanız ve bu faturayı basıp ürün ile beraber göndermeniz gereklidir.
Eğer faturanız e-arşiv ise, lütfen faturanın üzerinde bulunan iade bilgilerini doldurun ve doldurduğunuz faturayı ürünler ile birlikte gönderin. Tekno Drone tarafından makbuz oluşturulacaktır. Tekno Drone tarafından iadesi alınan ve gönderilen ürünlerin iade belgelerinin kullanıcılar imzalanması gerekmektedir. İade işlemini onaylamanız ile iade makbuzunu da imzalanmış olarak kabul etmiş sayılacaksınız.